O NÁS » O nás
O nás

S prodejem olejů ve spreji jsme začali v roce 2003, kdy jsme zákazníkům nabídli náš první produkt - slunečnicový olej ve spreji s názvem Mistr Pekař. Tenkrát ještě prostřednictvím internetové služby Vltava2000.cz.

V roce 2006 jsme zprovoznili svůj vlastní internetový obchod na adrese www.OlejeVeSpreji.cz.

prtscr.jpg

Do prodeje jsme uvedli novou značku slunečnicového oleje - Easy Cook s nulovým obsahem sodíku. Také jsme doplnili sortiment o dva olivové oleje ve spreji - 100% panenský olej Antonios Olive Oil a bylinkový olej Antonios Olive Oil Herbal.

Mezi naše zákazníky patřili především koncoví uživatelé objednávající oleje pro svoji vlastní potřebu nebo pro své známé. Postupně nás ovšem začaly oslovovat i obchodníci.
Našimi odběrateli se tak staly velkoobchody zabývající se potravinami a sortimentem zdravé výživy, prodejny zdravé výživy a zájem projevily i některé řetězce.

Tento fakt, společně s potřebou modernizace vzhledu našich stránek vedl k tomu, že jsme začali pracovat na redesignu, ale hlavně na nové funkčnosti internetového obchodu. Hlavním požadavkem bylo umožnit individuální přístup k zákazníkovi už ve fázi vstupu do obchodu a výběru zboží. Tato individualizace je umožněna registrací zákazníka, která umožňuje nastavení speciálních obchodních podmínek přímo pro konkrétního zákazníka.
Je ovšem důležité zdůraznit, že vycházíme vstříc i zákazníkům, kteří z jakéhokoli důvodu nechtějí být registrováni - registrace není povinná a nakoupit je možné i bez ní!

Nyní vám tedy můžeme představit novou verzi našich stránek.
A opět této příležitosti využíváme k rozšíření sortimentu.

HEUREKA